RECSEA CWC-G7X – kolejna obudowa podwodna z serii CW do aparatu CANON G7X

 

Wraz z prezentacją nowych obudów z serii CW do flagowych kompaktów firmy SONY RECSEA przygotowała również obudowę dla najpoważniejszego konkurenta aparatu SONY RX100 w wersji trzeciej. Jest nim aparat CANON G7X. Posiada on bardzo podobną specyfikację.

Oba aparatu posiadają dużą jednocalową matrycę. Aparat CANON posiada jaśniejszy obiektyw od dłuższej ogniskowej.

SONY w przeciwieństwie do konkurenta posiada wbudowany, wysuwany wizjer elektroniczny, którego nie wykorzystamy pod wodą. Jeśli chodzi o funkcjonalność aparat CANON w przeciwieństwie do konkurenta posiada dotykowy ekran aparatu.

Według recenzji aparat marki SONY rozwijany już od trzech generacji generuje bardziej szczegółowy obraz niż aparat CANON ale różnice są niewielkie.

My mamy przyjemność zaprezentować entuzjastom marki CANON obudowę podwodną do aparatu CANON G7X z serii CW. Tak jak inne modele z tej serii obudowa CWC-G7X charakteryzuje się

  • wodoodpornością do 50 metrów głębokości
  • pełną obsługą wszystkich funkcji aparatu
  • niewielkim rozmiarem i wagą
  • wbudowanym w port obudowy adapterem / gwintem M67 pozwalającym na wykorzystanie wielu akcesorii różnych producentów niezbędnych do fotografii szerokokątnej lub makro w postaci konwerterów lub soczewek
  • niską ceną w porównaniu do aluminiowych odpowiedników

Więcej informacjo o obudowie można znaleźć w naszym sklepie pod linkiem CWC-G7X

Please like & share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment Spam Protection by WP-SpamFree